Кошик
10 відгуків
Мебель под заказ от предприятия "Софина"
+380963169367
+380992928655

Ліжка

Як замовити індивідуальну ліжко в Дніпропетровську?

Уві сні людина проводить третину життя, це час повноцінного відпочинку і відновлення фізичних і психологічних сил. Ваше здоров'я і довголіття залежать від якості сну. А щоб добре виспатися і відпочити, треба купити ліжко, яка вам підходить за такими критеріями:

 • зручність і дизайн,
 • розмір,
 • щільність/м'якість,
 • міцність/надійність.

Міцний і спокійний сон вам забезпечить комфортне ліжко, створити яку можуть фахівці меблевого підприємства Софина в Дніпропетровську. Наші дизайнери розроблять унікальну модель ліжка і підберуть матеріал. Як правило, каркас і основа якісної ліжка виготовляється з МДФ (фарбованого та плівкового), ЛДСП і масиву дерева.

Щоб вдало купити одну або двоспальне ліжко на замовлення, вам потрібно розповісти майстру свої уподобання, побажання і вимоги до майбутньої меблів:

 1. розмір, форма і зовнішній вигляд ліжка;
 2. ширина спального місця (односпальні 80-90; полуторні 110-150; двоспальні 160-180 см);
 3. якої висоти має бути ліжко (на рівні підлоги, на 50, 80-90 см вище від підлоги);
 4. який матеріал використовувати для виготовлення каркаса, підстави, спинки і ніжок;
 5. якої форми зробити узголів'я: прямокутна, напівкругла, фігурне;
 6. як декорувати всі деталі: тканинною або шкіряною оббивкою, стразами і т. д.;
 7. потрібні додаткові елементи: поличка у головах, підсвічування, вбудовані або висувні ящики для зберігання білизни.

По утвержденному эскизу, конструктора корпусной мебели изготовят все части кровати и качественно соберут готовое изделие в вашей спальне. Мы также делаем под заказ кровати с подъёмным механизмом. Фото одной из таких моделей кровати есть в галерее.

В каталог мы включили самые яркие кровати, которые всесторонне демонстрируют наши возможности. Рассматривайте их как примеры, из которых можно взять отдельный элемент и использовать для создания собственной уникальной кровати.

Учтите, у нас вы можете заказать кровать для спальни, а соответствующий её размерам матрас — советуем купить у наших партнёров.

Дзвоніть і приходьте в салон-магазин Софіна!